Konveyör Sistemleri - Carryline

carryline modüler konveyör sistemleri geomak

Carryline Türkiye; paketlenmiş sanayi ürünlerinin taşınması için, otomasyon ile yönetilen konveyör sistemleri üretir.

Konveyör sistemlerimiz 20 kg'a kadar her türlü ürünü, en verimli bir şekilde taşır. Farklı işletme şartlarına uygun özel çözümleri ile özgün konveyör sistemleri projeleri üretir.

Bir Carryline konveyör sistemi temel olarak alüminyum profil, asetal zincir ile hareket üniteleri ve kaydırıcı kısımlardan oluşur. Paslanmaz çelik profil için ayrıca özel bileşenler hazırlanmıştır.

Farklı ürünler ve işletme koşulları ile değişik hareket türleri için özel çözümlerimiz mevcuttur. Yeni  konulara açık bir proje grubu mevcuttur.

Carryline 50 yıl önce SKF bünyesinde kurulmuş bir İsveç firmasıdır. 1963 yılında, plastik zincir ve alüminyum profili, dünyada ilk kez konveyörlerde kullanmaya başlamıştır. SKF bugün hala Carryline ile çalışmaktadır.

50 yıllık tecrübe birikimini müşterileri ile paylaşmak, her yeni projede bir adım  daha ileriye gitmek prensibi ile bir Dünya markası olmayı başarmıştır. Tüm kritik parçalar Carryline tesislerinde üretilmektedir ve her yıl bünyesine yeni tesisler eklenerek üretim kapasitesini arttırmaktadır.

“Kendi konveyörünü yap” sitemizi kullanarak projelendirme çalışmalarınız için  destek alabilir ve her türlü konveyör bileşenini bizden temin edebilirsiniz.

 

Carryline Konveyör Sistemleri Video

carryline konveyör sistemleri videolari

CARRYLINE KONVEYÖR MODÜLLERİ ÖRNEKLERİ

carryline konveyör sistemleri carryline konveyör sistemleri carryline modüler konveyör sistemleri

 

CARRYLINE KONVEYÖR SAHA ÖRNEKLERİ

carryline konveyör sistemleri carryline konveyör sistemleri konveyör sistemleri